Hakkımızda
 
Talya Bilişim, 20 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 3000'den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden bir teknoloji firmasıdır.
 
 
Amacımız, ürettiğimiz yazılımlarla kullanıcılarımızın finansal, operasyonel, ve idari süreçlerini elektronik ortamda detaylı olarak takip etmesini sağlamak, yönetime doğru analizlerle hızlı karar alma ve tam kontrol olanağı sunmaktır. 
 
Yazılımlarımız, Turizm ve Konaklama sektörüne yönelik olarak üretilen ELEKTRA Otel , Restaurant ve Klüp Otomasyon Sistemleri ile Sağlık Sektörüne yönelik olarak üretilen MEDİSOFT Hastane Otomasyon Sistemleri olmak üzere iki ana gruba ayrılabilir. Bu iki gruptaki tesislerimiz de GIYKIMBIL projesine dahil olan yani Geçici İkamet Yerleri sayılıp her gün kimlik bildirimi yapmak zorundadırlar.
 
Ayrıca Türkiye'de en yaygın kullanılan kimlik tanıma yazılımı KimlikOkur'da şirketimizin geliştirmiş olduğu bir yazılımdır. Bugün eminyet ve adalet bakannlığına ait tesisler de dahil olmak üzere yüzlerce tesiste otomatik kimlik tanımlama işleminde kullanılmaktadır.
 
Kimlikbildir, bizim Elektra Medisoft ve KimlikOkur programlarından edindiğimiz 20 yılı aşan ve binlerce kurumdan oluşan tecrübemizin bir sonucudur. Yapısında Elektra ve Mediosft'un kimlik bildirme raporu teknoloji ile KimlikOkur dan gelen kimlik kayıt ve tanımlama yapısı kullanılmaktadır. Bu nedenle hem çok güvenli hem de denenmiştir.
 
KimlikBildir, bulut yapıda olması, web tabanlı kullanılması da maliyeti düşüren önemli bir avantajdır bu nedenle çok ekonomiktir.
 
 
KimlikBildir,  Elektra otel programı kullanmayan daha küçük tesislerin rezervasyon,checkin,checkout,folyo, fatura gibi işlevlerini ve polis, maliye ve bakanlık gibi diğer resmi kurumlara hazırlamaları gereken raporları da hazırlayabilen basit bir otel programını da içermektedir. 
 

© 2020 KimlikBildir.com. All rights reserved.